![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjfTD4RQuDX4x85h2rmep73D44OCotxvgSs99aGn46Vz_BgijZn88Ave3k2WEsSn6SWbV35cwzgxE_Vmb4o7ZeGZLRzU7snbLwD2d0oBW5dPipipd_p92dwpB-uUxmV-c5OMvMCiKnQOlE/s320/live.gif)
URMARITI SI ALTE POSTURI DE TELEVIZIUNE DIN Judetul TIMIS
URMARITI POSTURI DE TELEVIZIUNE DIN ALTE JUDETE
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi3dxXtR_nO9KxBbC4hK0HHjl_nVtJ4LXBa6ayhAH1ZZgKx745ATuKrsx77SmJ0uXk3pGMxY75-OgXhHLfdIuUXLMzhc76UK4kOxYa_jqVakB-xvAcwQ-JoousKGPJoLjf2L4X_Qz49WA/s320/295034_133261453507971_728130202_n.jpg)
Banat TV, parte a trustului Banat Media, cu sediul in Resita, este o televiziune locala, ce acopera judetele Cars-Severin si Timis. Cu o grila de programe diversificata, Banat TV ofera telespectatorilor sai stiri locale, culturale, talk-show-uri sau muzica de toate genurile. Cele mai importante repere ale postului sunt show-ul matinal “Cafeaua de dimineata”, emisiunile politice si sociale “Calator fara bilet”, “Dincolo de aparente”, “Opt si un sfert” sau emisiunea de folclor “La zile de sarbatori"
0 comentarii:
Trimiteți un comentariu