Fun: Sotia si salonul de înfrumusețare Fun Edit Discutie intre doua prietene: - Ce mai faci, dragă? - Uite, sunt supărată! Soțul meu m-a ofensat în ultimul hal! - Cum așa!? - L-am rugat să-mi dea 1.000 de lei să mă duc la un salon de înfrumusețare, iar el s-a uitat la mine și mi-a dat 2.000 ... Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Plus RELATED POSTS
0 comentarii:
Trimiteți un comentariu