Fun: Traian Basescu se intalneste cu David Copperfield Fun Edit Faimosul iluzionist David Copperfield a sosit în România. - Domnule David Copperfield, cu ce ocazie în țara noastră? - Schimb de experiență ... . Traian Băsescu îmi arată cum a ascuns flota României, iar eu o să îi arăt, în schimb, cum să se ascundă de DNA! Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Plus RELATED POSTS
0 comentarii:
Trimiteți un comentariu