In urma cu un an, Simona Gherghe a încercat să împiedice tăierea teilor din oraşul ei natal, făcând mai multe apeluri publice către primarul Gheorghe Nichita. Edilul a fost însă de neînduplecat, iar copacii au fost tăiaţi.
Acum, Simona speră că pomii vor fi replantaţi. "Primarul Nichita, retinut de DNA! Iasul a fost eliberat, iar copacii salvati! Cred ca putem cere replantarea teilor, pe Bulevardul Stefan cel Mare!", a scris prezentatoarea, pe Facebook.
Legea minţii spune că gândurile se concretizează în realitatea noastră. Deveniţi şi realizaţi ceea ce gândiţi. Dacă vă gândiţi la ceva cu o claritate şi o intensitate deosebită, îl veţi materializa mult mai rapid şi mai previzibil decât prin orice altă metodă. Asta scrie celebrul Brian Tracy în cartea ”Succesul în viață”. Căutăm urgent colaboratori part-time care vor să câștige bani în timpul liber, într-un proiect unic la nivel mondial. Oferim contract de comision. Pentru mai multe detalii, trimiteți mesajul PROIECT la adresa de email: razvan.lead_2011@yahoo.com
RăspundețiȘtergereAlt spamer care cauta fraieri
Ștergere