Share
loading...

Care au fost audientele talk-show-urilor in luna mai

Sinteza zilei, de pe Antena 3, rămâne cel mai vizionat talk-show.

În luna mai, emisiunea prezentată de Mihai Gâdea a avut o medie de 400.000 de telespectatori pe minut, în mediul urban. Cifra este cu 65.000 de telespectatori sub luna aprilie. Primele cinci poziții în topul emisiunilor talk-show sunt ocupate de programe difuzate de Antena 3.

Pe locul șase este o emisiune de la România TV – România Exclusiv.

Pro TV este în top 10 în luna mai pe locul opt, cu emisiunea După 20 de ani.

Cele mai urmărite talk-show-uri în luna mai, în mediul urban:

PostNr. persoaneRtg%
1Sinteza zileiAntena 3398.0004.0
2Punctul de intalnireAntena 3296.0002.9
3Exces de putereAntena 3294.0002.9
4Q & AAntena 3287.0002.9
5SubiectivAntena 3273.0002.7
6Romania ExclusivRomania TV262.0002.6
7La ordinea zileiAntena 3247.0002.4
8Dupa 20 de aniPro TV221.0002.2
9Romania in 60 de minuteRomania TV217.0002.2
10SecventialAntena 3206.0002.0
11100 de minuteAntena 3185.0001.8
12EsentialAntena 3178.0001.8
13Romania la raportRomania TV166.0001.7
14Ora de varfRomania TV163.0001.6
15Editia de searaRomania TV161.0001.6
16Romania DevremeRomania TV146.0001.5
17IncomeAntena 3140.0001.4
18Previziunile zileiAntena 3139.0001.4
19Ultima oraRomania TV132.0001.3
20Cheia zileiRomania TV113.0001.1
21Politica si delicateturiTVR 1109.0001.1
22Dosar de politicianB1TV100.0001.0
23Ultimul cuvantB1TV93.0000.9
24Foc incrucisatTVR 188.0000.9
25Cultivat in RomaniaRomania TV86.0000.9
26Lumini si umbreB1TV85.0000.8
27KM 0Digi 2476.0000.8
28ProfesionistiiTVR 175.0000.7
29ImpartialDigi 2474.0000.7
30Dincolo de aparenteAntena Stars71.0000.7

Sursa: paginademedia.ro



Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

1 comentarii:

  1. Cu siguranta ca aceste cifre nu ilustreaza adevarul. Intotdeauna cine numara voturile are dreptate. Deci, fals !

    RăspundețiȘtergere

loading...