FOTO. Canicula, dar nici chiar asa! Gafa la Stirile Pro TV Info Media Edit O eroare a celor care se ocupa de grafica PRO TV-ului pentru emisiunea meteo i-a facut pe majoritatea telespectatorilor sa faca ochii mari. Nu temperaturile ridicate au fost problema, ci eroarea care era trecuta in dreptul orasului Buzau. Conform graficii, cetatenii din Buzau ar fi resimtit temperatura de 328 de grade, o temperatura ireala si care ar praji totul instant Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Plus RELATED POSTS
0 comentarii:
Trimiteți un comentariu