„După cinci ani în serviciul public, echipa Biziday va realiza din septembrie atât emisiunea cu același nume cât și Clubul celor care muncesc în România la o stație privată, dar în același regim de parteneriat și coproducție pe care l-am avut la TVR”, a explicat realizatorul TV pe site-ul biziday.ro.
Chestionarul lui Moise Guran a adunat în mai puțin de o zi peste 4.400 de comentarii, iar un procent covârșitor dintre cei care au răspuns chestionarului au ales Digi24. Potrivit informațiilor paginademedia.ro, Moise Guran a fost văzut în ultima săptămână patru redacții: Realitatea TV, Digi 24, B1 TV și Prima TV
Citeste mai departe pe: http://www.paginademedia.ro
0 comentarii:
Trimiteți un comentariu