Lansarea celui de-al cincilea sezon X Factor vine în porție dublă: joi și vineri, pe 17 și 18 septembrie. În prima săptămână a noului sezon vor fi difuzate două ediții X Factor, urmând ca de săptămâna viitoare emisiunea să fie difuzată doar vinerea de la 20.30.
Show-ul se va bate cu un film artistic difuzat de Pro TV: comedia Dumnezeu pentru o zi, cu Jim Carey în rol principal.
Din juriul emisiunii de la Antena 1 fac parte aceiași Horia Brenciu, Delia și Ștefan Bănică. O noutate a acestui sezon este numirea unui nou membru al juriu și anume publicul. Acesta va avea un cuvânt de spus în show-ul X Factor.
Citeste mai departe: http://www.paginademedia.ro
0 comentarii:
Trimiteți un comentariu