Share

Franța – Peru LIVE TVR 1 la Campionatul Mondial

Franța – Peru LIVE TVR 1 la Campionatul Mondial este programat la ora 18:00

Debutul Frantei a fost cu probleme la Campionatul Mondial, beneficiind de de un autogol pentru a învinge Australia. Echipa lui Deschamps a practicat un joc greoi, cu foarte putine ocazii de gol. Francezii se califică în cazul în care câștigă meciul cu Peru LIVE TVR 1. Griezmann, Umtiti, Lemar și Lloris s-au odihnit după victoria cu Australia, avand mici probleme medicale, insa au revenit la ședința de pregătire de marți.

După o pauză de mai bine de 30 de ani, Peru a revenit la Campionatul Mondial fiind aproape de a obține un rezultat pozitiv. In meciul cu Danamerca, Cueva a ratat un penalty în prelungirile primei reprize, la 0-0. In partida cu Franta LIVE TVR 1, ntrenorul Ricardo Gareca Îl va titulariza pe golgheterul peruvienilor, Paolo Guerrero, care a jucat doar în ultima jumătate de oră a meciului cu Danemarca.

Franța – Peru LIVE TVR 1 la Campionatul Mondial poate fi vizionat astazi folosind link-urile disponibile mai jos :