"Încă din prima ediţie, publicul votează la un număr de SMS. Chiar dacă un concurent a fost eliminat de juriu, publicul îl poate trimite direct în bootcamp", a declarat Răzvan Simion.
Publicul va avea o mare putere de decizie în ceea ce priveşte alegerea concurenţilor. "El este regele anul acesta şi poate schimba radical competiţia", a mărturisit şi Dani Oţil.
Conform site-ului Antena 1, după ce caravana X Factor a străbătut întreaga țară în căutarea concurenților pentru cel de-al cincilea sezon, jurații au dat startul audițiilor pentru show-ul care se întoarce din această toamnă la Antena 1. Show-ul X Factor şi-a deschis porțile pentru audițiile cu juriul, iar filmările au loc la Teatrul de Operetă și Musical „Ion Dacian”
0 comentarii:
Trimiteți un comentariu