![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEir7Wgck7Zq4Iuk32pRPiXT_G16lRIyVsf69KvQrllpUuh7f6ae_AcUC8wCACmP5HbSJzkRQ0C5SsNrip1qJ3WBxfflcRAx5wX2K9eY_Am9NajNoa_KN51WOCmklO9NtobXAQVckmNAkw/s320/15_VOCEA.jpg)
După targetul urban, în topul emisiunilor de divertisment ale Antenei 1 din 2015, doar câteva emisiuni au fost peste ediția Ham Talent de duminică (la mică diferență): Revelionul, două Acces Direct (tabloid de după amiază) și un Te cunosc de undeva. Emisiunea produsă de Mona Segall a fost pe prima poziție pe intervalul de difuzare pe toate targeturile: național, urban și comercial.
Ham talent s-a intersectat pe Pro TV cu filmele Pompeii (până la 22.30), apoi cu producția Greu de ucis, cu Bruce Willis (până la 23.10). Kanal D a avut Roata norocului și Ochii din umbră.
0 comentarii:
Trimiteți un comentariu