TVR 1 si TVR HD vor difuza duminica 26 februarie 2017 semifinala selecției Eurovision Romania ce se va desfasura in studiourile TVR. Show-ul va fi prezentat de Iuliana Tudor și de Dan Helciug. Acestia, impreuna cu Ioana Voicu, fiica lui Mădălin Voicu (care va lua pulsul concuretilor din Camera Verde) vor prezenta si finala din 5 martie care va desemna reprezentantul României la Kiev
0 comentarii:
Trimiteți un comentariu