Buna seara!Am apelat la dumneavoastra .ca nu mai am putere sa ma lupt cu cei din primaria Borlesti.Ne certam ptr pamantul nostru si nimeni nu face nimic .Sunt toti corupti de la primar inginer etc.Poate totusi rezolv ceva cu televiziunea .
Buna seara!Am apelat la dumneavoastra .ca nu mai am putere sa ma lupt cu cei din primaria Borlesti.Ne certam ptr pamantul nostru si nimeni nu face nimic .Sunt toti corupti de la primar inginer etc.Poate totusi rezolv ceva cu televiziunea .
Si eu am aceeasi problema , plus o plangere penala la parchet impotriva Comisiei de punere in posesie Padure .A a trecut un an de zile fara ca organele de politie din Comuna Borlesti sa instrumenteze aceasta plangere penala nu am primit nici un raspuns oficial , se trage de timp ca deh poate a muri Reclamantul.
Buna seara!Am apelat la dumneavoastra .ca nu mai am putere sa ma lupt cu cei din primaria Borlesti.Ne certam ptr pamantul nostru si nimeni nu face nimic .Sunt toti corupti de la primar inginer etc.Poate totusi rezolv ceva cu televiziunea .
RăspundețiȘtergereBuna seara!Am apelat la dumneavoastra .ca nu mai am putere sa ma lupt cu cei din primaria Borlesti.Ne certam ptr pamantul nostru si nimeni nu face nimic .Sunt toti corupti de la primar inginer etc.Poate totusi rezolv ceva cu televiziunea .
RăspundețiȘtergereSi eu am aceeasi problema , plus o plangere penala la parchet impotriva Comisiei de punere in posesie Padure .A a trecut un an de zile fara ca organele de politie din Comuna Borlesti sa instrumenteze aceasta plangere penala nu am primit nici un raspuns oficial , se trage de timp ca deh poate a muri Reclamantul.
RăspundețiȘtergere